2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Kostrza
Dodane 24 kwietnia 2024

główna księgowa/główny księgowy

Lokalizacja

Kostrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, bilansów i sprawozdań

  • współpraca z organami podatkowymi i instytucjami finansowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości lub finansów

  • staż pracy min. 5 lat

  • praktyczna wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność

  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL, Comarch Optima

Lokalizacja

Kostrza,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kostrza
ID: 914137880