2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Poznań
  7. Programista - Stare Miasto
Optopol Technology Sp. z o.o.
Dodane 02 maja 2024

Full Stack Software Developer C++

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Optopol Technology Sp. z o.o., producent medycznych urządzeń diagnostycznych i oprogramowania wykorzystywanych w okulistyce na całym świecie, poszukuje osób na stanowiska: Full Stack Software Developer C++

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji służących do analizy oraz prezentacji badań tomografii oka

  • Projektowanie, implementacja, testowanie, optymalizacja i deployment modułów programistycznych na potrzeby systemów informatycznych wspomagających obsługę aparatury medycznej, w szczególności obrazowania medycznego (medical imaging)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ostatni rok studiów (preferowane informatyczne)

  • Bardzo dobra znajomość  języka  C++

  • Znajomość MS Visual Studio

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość QT

  • Znajomość bibliotek IPP

  • Podstawowa znajomość analizy obrazów

  • Umiejętność twórczego podejścia w tworzeniu oprogramowania

  • Samodzielność w rozwiązywaniu zadań

To oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Przyjazną atmosferę w małym zespole

  • Wpływ na końcowy produkt oraz na zastosowane rozwiązania

  • Ciekawe i rozwijające zadania

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj” poniżej.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 761179523