2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Dodane 14 maja 2024

Frezer/Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WWTECH Sp. z o. o. – Innowacyjna i prężnie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i obróbką części maszyn oraz zespołów, oparta na najwyższych standardach jakościowych. Jesteśmy w grupie  firm WWTECH, z 13-letnim doświadczeniem, które działają na rynku polskim oraz zagranicznym. W związku z powstaniem nowej hali produkcyjnej i zwiększeniem liczby miejsc pracy poszukujemy pracownika na stanowisko Frezer.

Oferujemy:

- umowę o pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku w zgranym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od zaangażowania

- pakiet dodatkowych świadczeń ubezpieczeniowych

- zdobycie doświadczenia oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

- praca w nowoczesnym budynku produkcyjnym

Oczekujemy:

- Doświadczenia w obszarze frezowania i toczenia CNC

- Znajomości programowania maszyn CNC oraz korzystania z odpowiedniego oprogramowania

- Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych

- Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań

- Dbałości o utrzymanie porządku na stanowisku pracy i dbania o maszyny i narzędzia.

- Mile widziana znajomość sterowników: FANUC, SINUMERIK, HEIDENHAIN

Twój zakres obowiązków:

-Zapoznanie się z rysunkami technicznymi oraz specyfikacją produkcji.

-Programowanie i obsługa maszyn CNC

-Przezbrojenie maszyny oraz wymiana narzędzi.

-Kontrola jakości wykonywanych detali pod kątem wymiarów i tolerancji.

-Ewentualne dokonywanie korekt w programach obróbki.

-Praca zgodnie z zasadami BHP i ergonomii.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916692307