2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Mokotów
Devire Sp. z o.o.
Dodane 10 czerwca 2024

French HR Admin Specialist

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twoja przyszła firma

Naszym Klientem jest światowy lider FMCG o rozpoznawalnej marce i wysokich standardach działania. Jest to firma zwracająca uwagę na zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko French HR Admin Specialist.

Oczekiwania

  • 2-5 lat doświadczenia w administracji pracowniczej

  • Doświadczenie we francuskich działaniach administracyjnych w środowisku centrali

  • Bardzo wysoka orientacja na klienta

  • Doświadczenie w środowisku macierzowym i linii raportowania

  • Doświadczenie w pracy z trudnymi interesariuszami

  • Wytrwałość z silnym nastawieniem na ciągłe doskonalenie

  • Doświadczenie w środowiskach transformacyjnych

  • Biegła znajomość języka francuskiego (w mowie i piśmie) - B2/C1

  • Biegła znajomość języka angielskieg (min. B2)

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za zarządzanie i tworzenie standardowych dokumentów, umów i odpowiedniej dokumentacji dotyczącej (ponownego) zatrudniania pracowników, zmian informacji o pracownikach oraz dobrowolnych i przymusowych zwolnień

  • Tworzenie listów ofertowych i koordynowanie wdrażania pracowników do pracy

  • Zarządzanie korektami wynagrodzeń, przeglądem procesów, korektami wynagrodzeń poza cyklem i obliczanie rzeczywistej kwoty krótkoterminowej wypłaty motywacyjnej oraz informowanie pracowników biurowych

  • Zarządzanie ustawowymi podwyżkami

  • Tworzenie umów na podstawie dostarczonych danych

  • Koordynacja podpisu (jeśli jest wymagany)

  • Rozsyłanie listów ASR do działu HR / kierowników zespołów i wdrażanie zmian na liście płac, Zarządzanie dokumentami i archiwizacja listy płac

Oferta

  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (1 rok)

  • Hybrydowy model pracy (3 dni pracy z biura i 2 dni pracy z domu)

  • Biuro zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919582706