2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Nowy Sącz
FAKRO
Dodane 29 maja 2024

Fotograf – Retuszer | FAKRO | Nowy Sącz |

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy: Nowy Sącz, praca stacjonarna

Zadania:

  • wykonywanie sesji zdjęciowych - wrażeniowych, produktowych, reporterskich oraz wizerunkowych

  • ustawianie parametrów fotografowania (głębi, ostrości, oświetlenia)

  • retusz zdjęć i obróbka graficzna

  • zarządzanie tworzonymi zasobami zdjęciowymi

  • przygotowywanie materiałów zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość Adobe Photoshop i Adobe Lightroom na wysokim poziomie

  • umiejętność obsługi profesjonalnego sprzętu fotograficznego (aparat, oświetlenie)

  • wysokie poczucie estetyki

  • komunikatywność i współpraca w zespole, organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • portfolio prac

  • umiejętność nagrywania filmów i ich montażu w Adobe Premiere Pro

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 916884416