2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Wielkopolskie
  6. Media i PR - Poznań
  7. Media i PR - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Fotograf/ka do pracy nad morzem - praca + wakacje/nocleg zapewniony

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Agencja eventowa poszukuje osoby na stanowisko Fotograf/Grafik w terminie od 22.06-25.08(możliwe do końca sierpnia) do pracy w nadmorskim kurorcie.

Nocleg jest zapewniony oraz opłacony.

Poszukujemy osoby:Posiadającej swój sprzęt (aparat+laptop)

Z umiejętnościami w wykonywaniu zdjęć dynamicznie, kreatywnej osoby.

Z poczuciem humoru oraz łatwością w kontakcie z ludźmi

Dla osób z mniejszym doświadczeniem, zapewniamy szkolenia, ale musisz mieć już jakąś wiedzę z zakresu fotografi oraz sprzęt który zakceptujemy.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie zdjęć głównie osób od 22.06 codziennie przez ok.5-6h dziennie, do końca projektu. (Minimalna dyspozycja do końca lipca lub lipiec -sierpień)

(dni wolne do ustalenia indywidualnie, jednak szukam osób z dużą dyspozycją w wakacje od końca czerwca)

Kadrownie, lekka obróbka, wysyłka zdjęc.

Chętnie wyjaśnię szczegóły podczas rozmowy.

Zapewniamy:

Szkolenia i wdrożenie do pracy w Poznaniu.

Prace w pozytywnym zespole skłądającym się z 4 osób.

Nocleg czysty i schludny.

Bonusy za pracę bez błędów.

Wynagrodzenie w zależności od formy wspólpracy:

B2B - 6000 zł netto podstawy/msc+ premia od wykonanych zdjęć.

Umowa - 4000zł netto podstawy + premia od wykonanych zdjęć

Bazując na danych z poprzednich lat wynagrodzenie za cały okres w formie umowy pracy od 22.06 do końca projektu, będzie się kształtować w okolicy 11.000-13.000 zł netto.

Przy formie B2B - 13.000-15.000 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem osoby zgłaszającej się oraz dopiskiem "Fotograf nad morzem" na adres eventyzlecenia(małpa)gmail.com lub bezpośrednio przez portal OLX.

Preferowany kontakt to adres mailowy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917141598