2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Gdańsk
  7. Rehabilitacja i masaż - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 21 maja 2024

Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta na pełen etat

Wynagrodzenie

5 965 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Rehus usługi rehabilitacyjne Joanna Rzepecka poszukuje fizjoterapeutki / fizjoterapeuty na pełen etat

Jeśli jesteś osoba ambitną i pragniesz rozwijać skrzydła w branży ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy do współpracy osób zdeterminowanych do działania, otwartych oraz chętnych na współpracę. Dołącz do zespołu firmy Rehus, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń.

 Misją firmy jest niesienie pomocy pacjentom z pełnym zrozumieniem i uśmiechem. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci poprawili jakość swojego życia poprzez świadczenie wysokiej jakości usług. Mieścimy się w samym sercu osiedla Chełm, w Pasażu Chełmskim przy ul. Cieszyńskiego 36,lokal nr 46, I piętro. Świadczymy usługi dla klientów komercyjnych, a także w ramach kontraktu NFZ.  Wykonujemy także zabiegi w warunkach domowych.

Oferujemy:

·         Stabilną współpracę w firmie z 20 letnim stażem i pewnej pozycji na rynku

·         Możliwość długofalowej współpracy

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności – podstawa oraz premie

·         Możliwości rozwoju przez  kursy i szkolenia

·         Atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą

·         Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod fizjoterapeutycznych

·         Przy placówce znajduje się duży parking, a także winda

Wymagania :

·         Wykształcenie magisterskie w dziedzinie fizjoterapii lub licencjackie w tym kierunku.

·         Posiadanie aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu.

·         Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji terapeutycznych

·         Cierpliwość, empatia oraz umiejętność budowania zaufania u pacjentów oraz dostosowania stylu komunikacji do pacjenta

·         Umiejętność interpretacji wyników badań diagnostycznych i stosowanie ich w planowaniu terapii

·         Odpowiedzialność w utrzymaniu czystości i higieny w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny

·         Gotowość do pracy zmianowej oraz dyspozycyjność (możliwa praca także w weekendy)

·         Mile widziane odbyte szkolenia i kursy zawodowe

·         Dużym plusem jest także prawo jazdy i własny pojazd.

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie różnych technik terapeutycznych, takich jak masaż, mobilizacje stawów, ćwiczenia rehabilitacyjne, elektroterapia, kinezyterapia

·         Prowadzenie ocen i diagnoz fizjoterapeutycznych

·         Opracowanie i realizacja planów rehabilitacji

·         Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii

·         Doradzanie pacjentom w zakresie samodzielnej rehabilitacji i dbania o zdrowie, udzielanie wskazówek dotyczących właściwej techniki wykonywania ćwiczeń

·         Prowadzenie dokumentacji medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 919867252