2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Częstochowa
  7. Rehabilitacja i masaż - Zawodzie - Dąbie
Dodane 07 maja 2024

Fizjoterapeuta w warunkach domowych

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Podmiot Leczniczy o stabilnej pozycji na rynku, poszukuje osób na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA  W WARUNKACH DOMOWYCH

OFERUJEMY:

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • praca  mobilna /teren: Kłobuck, Myszków, Zawiercie,

    powiat lubliniecki, powiat częstochowski/

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta

  • podtrzymywanie, zwiększenie oraz przywracanie sprawności ruchowej pacjentów

  • zapewnienie profesjonalnej opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom

  • prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów

    WYMAGANIA:

  • licencjat/magister fizjoterapii

  • posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu  (wpis do KIF)

  • dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • mile widziane doświadczenie, dodatkowe kursy

    Empatia, uśmiech, profesjonalizm i wysoka kultura osobista - nieocenione! Zdecyduj się na zmiany w swym życiu zawodowym - przyjdź na rozmowę i przekonaj się!

    Zespół Terapeutyczny Zaprasza! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 916641654