2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Mokotów
Dodane 28 maja 2024

Fizjoterapeuta - praca w sanatorium/ termach

Wynagrodzenie

12 300 - 12 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Całkiem niedawno obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii lub wkrótce będziesz go bronił i zastanawiasz się co dalej? A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjazdu!

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy IPF medical, specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego dla francuskich placówek medycznych. Już od 2014 r. pomagamy polskim fizjoterapeutom podjąć pracę we francuskich szpitalach, klinikach, termach, centrach rehabilitacji, domach seniora itd., kompleksowo przygotowując ich do wyjazdu.

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Na rozmowie rekrutacyjnej ustalimy, jak wyglądają Twoje preferencje co do pracy z pacjentem (czy jesteś bardziej nakierowany na ortopedię z traumatologią i neurologią, czy też preferujesz pracę z pacjentem geriatrycznym lub pracę w termach (odpowiednik naszego sanatorium). W zależności od Twoich preferencji, będziesz mógł pracować w szpitalu, klinice, centrum rehabilitacji, ośrodku opieki średnio lub długoterminowej, domu seniora, termach lub gabinecie.

Poniższa oferta dotyczy placówki termalnej (czyli odpowiednika polskiego sanatorium) usytuowanej w południowej części Francji, tuż przy granicy z Hiszpanią.

MIEJSCE PRACY: TERMY (SANATORIUM) - Francja, region Oksytania, departament Ariège (09)

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie masaży na mokro przy użyciu wody termalnej i balsamu oraz prowadzenie gimnastyki w basenie.

OFERUJEMY:

  • Francuską umowę o pracę sezonową podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.

  • Wynagrodzenie 2898 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 300 zł brutto/miesiąc).

  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na cały okres umowy: kawalerka typu studio.

  • Bezpłatny kurs języka francuskiego on-line z lektorem.

  • Bezpłatny proces przygotowania do wyjazdu: nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.

  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€. Stałe wsparcie po wyjeździe.

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego osoby, które posiadają:

  • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii,

  • Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Francja czeka na Ciebie! Zostań fizjoterapeutą w kraju słońca i uśmiechu!

Koniecznie prześlij do nas swoje CV! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe! Masz pytania? Zadzwoń do nas:

tel. +48**********03, tel. +48 51*******71

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPF Medical 2 Sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Piekary 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919846069