2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Wola
Dodane Dzisiaj o 13:45

Fizjoterapeuta/Osteopata

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • indywidualna praca z pacjentem (diagnostyka, ustalenie planu i przeprowadzenie terapii) dorosłych i/lub dzieci

  • kontrolowanie postępów rehabilitacji

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu (psycholog, dietetyk, trener motoryczny itd)

Nasze wymagania

  • aktywne prawo do wykonywania zawodu

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentem

  • min. 2 rok studiów z zakresu osteopatii

  • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • mile widziana chęć tworzenia wspólnych treści w social mediach

To oferujemy

  • stabilną i rozwojową współpracę w zespole medycznym

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • wsparcie i współpracę z doświadczoną kadrą FizjoBell a także lekarzami i położnymi z placówek zewnętrznych

  • stały napływ nowych pacjentów otwartych na leczenie osteopatyczne

  • aktywny kalendarz w ZL

  • pomoc przy tworzeniu własnej marki w social mediach

  • elastyczny grafik (wstępnie ok. 3 dni w tygodniu)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilną (umowa zlecenie lub B2B), do wyliczeń przyjęto 16h w tygodniu i najczęściej sprzedawaną usługę o wartości 220 złotych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913939035