2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Zakopane
Dodane 04 maja 2024

Fizjoterapeuta (K/M) - Aries Hotel & Spa Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jest takie miejsce u podnóża Tatr, w którym legendarna podhalańska gościnność spotyka się z nowoczesnym designem i tradycyjnym rzemiosłem. To ARIES Hotel & SPA Zakopane. Zapraszamy do nas młode talenty, doświadczonych profesjonalistów i pracowite ręce. Zostań naszą szóstą gwiazdą i błyszcz razem z nami! Nasi goście czują to od razu po przyjeździe: czynnik dobrego samopoczucia "Aries". I jest ku temu jeden powód, a dokładniej ponad 100 powodów: nasi pracownicy.

Poszukujemy osoby na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA (K/M)

Idealne spa oznacza spokój, relaks, wyciszenie i naturalną pielęgnację. Może zainspiruje Cię praca w miejscu gdzie chwil nie mierzymy jednostkami czasu, ale bezcennymi momentami odprężenia i relaksu.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii

  • Dbałość o porządek w gabinetach.

  • Dbanie o dobry wizerunek Aries SPA

  • Budowanie relacji z klientami

Twój profil:

  • Praktyczna umiejętność wykonywania masaży (masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy), dodatkowe kursy innych masaży mile widziane.

  • Posiadanie kierunkowego wykształcenia fizjoterapeuta.

  • Legitymacja/Potwierdzenie obecności w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, umiejętności sprzedażowe.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na 1/2 etatu.

  • Wyjątkowy duch zespołu Aries i superatmosfera pracy

  • Wsparcie i szkolenie wprowadzające niezbędne do objęcia stanowiska.

  • Możliwość awansu.

  • Bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu.

  • Pakiet opieki medyczne (po okresie próbnym).

  • Dofinansowanie do karty sportowej (po okresie próbnym).

  • Zniżki na usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 766159589