2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 08 maja 2024

Firma zatrudni pracowników na stanowiska: elektryk, elektromonter

Wynagrodzenie

4 700 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Elektryk/Elektromonter; Automatyk

Pracodawca: Hemar Marcin Heromiński

Kraj: Polska , Region: mazowieckie

O firmie:

Przedsiębiorstwo Hemar Marcin Heromiński, to jednoosobowa działalność gospodarcza istniejąca od 1998 r.

Inicjatorem powstania oraz jedynym właścicielem firmy jest Marcin Heromiński.

Przedsiębiorstwo zostało zlokalizowane na obrzeżach miejscowości Wierzbica k. Radomia.

Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie oraz produkowanie urządzeń przeznaczonych do szeroko rozumianego konfekcjonowania materiałów sypkich, w szczególności: chemii budowlanej, cementu, wapna, piasku, nawozów sypkich i granulowanych czy eko-groszku węglowego.

Firma zatrudni inżyniera CAD na stanowisko Konstruktor/Projektant, z możliwością przyuczenia do zawodu.

Elektryk/Elektromonter - Automatyk

Zakres obowiązków:

wykonanie m.in.:

- systemów sterowania urządzeniami i liniami produkcyjnymi,

- instalacji kompletnych szaf sterowniczych wraz z oprzyrządowaniem,

- systemy sterowania poszczególnych etapów i całych procesów technologicznych,

oraz wiele innych zastosowań w dziedzinie elektryki.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku elektromagnetyki lub automatyki,

wiedza techniczna,

- umiejętność doboru materiałów produkcyjnych,

- umiejętność przygotowania modeli i dokumentacji technicznej,

- doświadczenie zawodowe,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju,

- nadzór oraz pomoc ze strony doświadczonych pracowników,

Dodatkowe Informacje

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 723996059