2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Turka
Wojciech
Dodane 07 maja 2024

Firma remontowo budowlana zatrudni pracownika

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Turka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma budowlano remontowa zatrudni pracowników.

Pracujemy na terenie Lublina i okolic.

Dobre warunki wynagradzania za pracę !

Wymagamy, chęci do pracy oraz zaangażowania, samodzielnego dojazdu na budowę, posiadanie prawa jazdy (Lublin i okolice)

wymagane podstawowe doświadczenie w branży budowlanej i umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami . Realizujemy różnego rodzaju projekty duże i małe w sektorze prywatnym jaki tzw. przemysłowym.

POSZUKUJEMY OBECNIE PRACOWNIKA NA STANOWISKO POMOCNIK

Krótki opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc pracownikom budowlanym, organizacje stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w należytym ładzie, dołączy ekip budowlanych zajmujących się kompleksowo remontami oraz budownictwem. Będzie miała możliwość nauki prac remontowych a jeśli już jakieś umiejętności posiada, będziemy je stale zwiększać aż do momentu kiedy pracownik ten stanie się samodzielnym specjalistą. W zakres obowiązków pomocnika wchodzi również transport oraz organizacja materiałów na budowy. Osoba ta będzie miała do dyspozycji służbowego busa , którym będzie miała za zadanie dostarczać zamówienia z hurtowni oraz sklepów budowlanych na budowy. Wymagane na tym stanowisku jest prawo jazdy kat B.

RÓWNOLEGLE POSZUUJEMY RÓWNIEŻ PRACOWNIKA KOMPLETNEGO I SAMODZIELNEGO W ZAKRESIE SZEROKO POJETYCH PRAC WYKOŃCZENIOWYCH I BUDOWLANYCH -prawdziwego fachowca w swoim zakresie (np: glazurnik, sucha zabudowa, malarz, szpachlarz, monter, murarz, docieplenia . Firma świadczy usługi na wysokim poziomie i wysokim standardzie i tego samego oczekujemy od pracowników.

Chętnych do pracy zapraszamy do kontaktu !!!

Jeśli nie odbieram proszę o krótki sms z informacją, że telefon dotyczył oferty pracy". Na pewno oddzwonię.

Lokalizacja

Turka,

Lubelskie

Lubelskie, Turka
ID: 913909371