2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 10 maja 2024

Firma Handlowa zatrudni Fakturzystki/Fakturzystów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Fakturzystka/Fakturzysta

Opis stanowiska:

– kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawienia faktury        (zamówienie, umowa, dokument magazynowy, protokół itp.)

– wydruk dokumentów sprzedażowych i magazynowych

– kontrolę zgodności i poprawności w/w dokumentów

 Oczekiwania:

– biegła obsługa komputera w zakresie programów sprzedażowych

- doświadczenie w pracy na stanowisku fakturzystki

– mile widziana znajomość produktów z branży FMCG

 Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917304505