2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Białostoczek
Dodane 07 maja 2024

Firma Ferrox Sp. z o.o. zatrudni Kierownika Projektu

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

·         wycena robót – głównie związanych z branżą energetyczną /kotły, zbiorniki, konstrukcje/, instalacjami cielnymi i technologicznymi, liniami produkcyjnymi

·         przygotowanie, realizacja i kontrola harmonogramu inwestycji

·         weryfikacja dokumentacji projektowych oraz kosztorysów i przedmiarów robót

·         udział w procesie ofertowania – zbieranie i analiza merytoryczna ofert, negocjacje i nadzór nad podwykonawcami

·         nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową oraz warunkami technicznymi wykonania i odbioru

·         kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót zgodnie z harmonogramem

·         zamawianie materiałów i sprzętu

·         prowadzenie dokumentacji wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej

·         utrzymywanie stałego kontaktu i współpraca z projektantami, inspektorem nadzoru oraz działem sprzedaży i księgowości

·         rozliczanie powykonawcze robót

·         raportowanie postępów prac na prowadzonej inwestycji.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne kierunek mechanika / instalacje sanitarne / spawalnictwo lub pokrewne

·         doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów

·         dobra znajomość warunków technicznych, norm, wymagań UDT oraz przepisów BHP

·         dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD

·         umiejętność analitycznego weryfikowania dokumentów

·         dobra organizacja pracy

·         sumienność, terminowość, dyspozycyjność i zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

·         umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania.

·         prawo jazdy kategorii B

 Oferujemy:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym

·         Pracę w zgranym zespole

·         Perspektywę kariery i rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjny system motywacyjny: wynagrodzenie podstawowe (zależne od doświadczenia i wykształcenia) + nagroda

·         Wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, dodatki na święta)

·         Dofinansowanie kursów i szkoleń

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 663697513