2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 12 czerwca 2024

Fakturzystka do działu księgowego

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OBOWIĄZKI:

- bieżące wystawianie faktur, not i korekt sprzedaży,

- księgowanie i rozrachunki,

- analiza i przesyłanie kompensat,

- weryfikacja umów z kontrahentami,

- składanie zamówień w programie,

- zakładanie i podpinanie danych odbiorców,

- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

 WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie - kierunkowe,

- min. 2 letnia praca w dziale księgowym,

- znajomość pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel ),

- obsługa urządzeń biurowych,

- dokładność oraz skrupulatność,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność nadawania priorytetów oraz organizacji pracy własnej,

- dobra organizacja pracy własnej

- mile widziana umiejętność pracy w systemie SAP i/lub E-Nova

OFERUJEMY:

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Umowę o pracę,

- Pracę w przyjaznej atmosferze.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych jest Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach 25-619, przy ul. Chałubińskiego 42. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez czas trwania rekrutacji. Po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe zniszczone.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919864583