2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 21 maja 2024

Executive Assistant

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Zarządzanie kalendarzem i spotkaniami;

  • Wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja z członkami zespołu, partnerami biznesowymi i klientami;

  • Organizacja spotkań biznesowych, eventów i webinarów;

  • Wspieranie działań HR, marketingowych i sprzedażowych;

  • Przygotowywanie draftów e-maili i dokumentów biznesowych;

  • Opracowywanie prezentacji, ankiet i raportów;

  • Aktualizowanie firmowego Notion, strony internetowej, bloga oraz profilów w mediach społecznościowych;

  • Testowanie i wdrażanie nowych narzędzi i metod w celu poprawy produktywności własnej oraz zespołu.

Wymagania:

  • Wrodzona ciekawość;

  • Chęć pomagania, rozwiązywania problemów i uczenia się nowych rzeczy;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Silnie rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz wysoka dbałość o szczegóły;

  • Proaktywne działanie i doprowadzanie do końca raz rozpoczętych zadań;

  • Biegły polski i angielski - w mowie i piśmie.

W Heroify rozwijamy platformę z tworzonymi na miarę assessmentami kompetencji, które pozwalają zatrudniać w oparciu o rzeczywiście posiadane umiejętności, a nie zawartość CV. Wierzymy, że w rekrutacji wszyscy kandydaci powinni mieć równe szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności, niezależnie od doświadczenia czy wykształcenia. Wierzymy także w sprawiedliwy i szybki proces, który zawsze kończy się feedbackiem.

Jeśli się z nami zgadzasz, dołącz do naszego zespołu i pomóż nam uczynić rekrutację łatwiejszą, szybszą, bardziej sprawiedliwą i przyjemniejszą dla obu stron: zespołów rekrutacyjnych i kandydatów!

Jako Executive Assistant będziesz pracować blisko z Pauliną, naszą CEO oraz innymi managerami, zajmując się różnymi zadaniami administracyjno-marketingowo-sprzedażowymi.

Jeśli lubisz mieć dużo swobody i chcesz każdego dnia, stawiać czoła nowym ciekawym wyzwaniom, ta rola jest dla Ciebie! To idealna opcja dla studentów i absolwentów, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda praca w szybko rozwijającym się startupie. Nie martw się, jeśli jeszcze nie wiesz, czym chcesz się w przyszłości zajmować – pomożemy Ci to odkryć

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919884417