2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Pomorskie
  6. Key Account Manager - Słupsk
Dodane 18 maja 2024

Euroledlighting zatrudni z językiem niemieckim w DZIALE HANDLOWYM

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Euroledlighting (producent profesjonalnych systemów oświetlenia przemysłowego) ZATRUDNI W DZIALE HANDLOWYM (sprzedaży krajowej i eksportowej), z dobrą znajomością języka niemieckiego, na stanowisku KEY ACCOUNT MANAGER

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy, zatrudnimy :

KEY ACCOUNT MANAGER

-wymagania :

·        doświadczenie na stanowisku związanym z obsługa klienta biznesowego (hurtowego),

·        dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

·        biegła obsługa komputera,

·        wykształcenie min. średnie.

-zakres obowiązków:

·        bieżący kontakt i obsługa klientów i ich zamówień

·        ofertowanie i fakturowanie zleceń,

·        bieżąca współpraca z wewnętrznym i zewnętrznymi biurami projektowymi,

·        koordynacja zleceń z magazynem i poszczególnymi działami produkcji

-mile widziane:

·        znajomość języka obcego (francuski, hiszpański, lub inny.),

·        doświadczenie na stanowisku związanym z obsługa klienta z branży budowlanej

·        znajomość branży budowlanej i instalatorskiej

·        wykształcenie wyższe,

·        doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrycznej, budowlanej, architektonicznej

·        umiejętność interpretacji rysunku technicznego i elektrycznego

Umowa o pracę z możliwym systemem premiowym.

Szczegóły wynagrodzenie do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym.

Praca w siedzibie firmy (zakład produkcyjny) Redzikowo

Zapraszamy do wysyłania CV .

Euroledlighting Sp. J. z fabryką w Redzikowie koło Słupska, jest od ponad 15 lat (pierwszy krajowy producent opraw oświetleniowych w technologii LED), jednym z wiodących, europejskich producentów, profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych. Firma posiada wiele patentów i rozwiązań, nie spotykanych na globalnym rynku oświetleniowym. Euroledlighting produkuje oprawy w pełnym asortymencie niezbędnym do kompleksowego oświetlenia każdej inwestycji, a od wielu lat firma współpracuje z największymi firmami z branży budowlanej i deweloperami obiektów logistycznych. Specjalnością firmy jest produkcja liniowych systemów oświetleniowych, dla obiektów przemysłowych, a jej oferta w tym zakresie, jest najlepszą na rynku Europejskim. Produkty firmy, oświetlają każdego roku, obiekty o powierzchni łącznej, znacznie przekraczającej milion metrów kwadratowych powierzchni ! W 2022r. Euroledlighting rozbudowała zakład produkcyjny i uruchomiła nowe procesy produkcyjne oraz zwiększyła zatrudnienie o ponad 40%. Mimo globalnego spowolnienia gospodarczego, firma zakłada dalsze, znaczące zapotrzebowanie rynku na swoje produkty, głównie za sprawą drastycznego wzrostu kosztów energii.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 919136366