2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
Dodane 09 maja 2024

Energiczny pracownik z doświadczeniem Subiekt GT

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Interprint Sp z o.o. poszukuje osoby z doświadczeniem ecommerce / Subiekt GT

Obowiązki:

- Wymagana znajomość programu Subiekt GT

- Zarządzanie sprzedażą oraz gospodarką magazynową

- Wystawianie i rozliczanie faktur

- Przygotowanie ofert, wycen i dokumentów handlowych

- Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- Umiejętność samoorganizacji pracy i zdolności analitycznego myślenia

- Kreatywność i komunikatywność

- Umiejętności negocjacyjne

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Dyspozycyjność

- Znajomość branży artystycznej oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Umowę o pracę/zlecenie lub B2B

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- Miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 917182571