2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bydgoszcz
Monika Milak
Dodane 14 maja 2024

Elektryk z uprawnieniami

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Reconext powstał z połączenia Teleplan i Clover Wireless i opiera się na 40-letniej tradycji. Dostarczamy klientom szeroki pakiet usług serwisowych produktów elektronicznych. Jesteśmy jednym z największych centrów serwisowych w Europie Środkowej.

Zapraszamy do Bydgoszczy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Adres: Reconext, ul. Mokra 31, 85-834 Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości,

  • wykonywanie prac elektrycznych: montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,

  • układanie instalacji elektrycznych,

  • nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych,

  • wykonywanie drobnych napraw,

  • zamawianie potrzebnych części zamiennych i eksploatacyjnych przy kooperacji z działem handlowym/zaopatrzeniem.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie),

  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych,

  • doświadczenia w obsłudze technicznej nieruchomości, w szczególności pod kątem elektrycznym,

  • uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” oraz „D” do 1kV,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości / zdolność do pracy na wysokości,

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.),

  • samodzielność i odpowiedzialność za przydzielone zadania.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji;

  • Pakiet usług medycznych;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej,

  • Wdrożenie i szkolenia;

  • Przyjazną atmosferę w pracy:)

Prześlij CV wraz z poniższą klauzulą na adres e-mail zawarty w ogłoszeniu, w tytule wpisując - Elektryk

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teleplan Polska

Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Administratorem danych osobowych jest Teleplan Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy, adres: ul. Mokra 31, 85-834 Bydgoszcz.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 901180224