2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olkusz
Dodane 27 maja 2024

Elektryk z aktualnymi uprawnieniami SEP

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Lokalizacja: Osiek Zakres obowiązków:
  • Działania w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki
  • Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń
  • Wykonywanie czynności diagnostycznych
  • Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne: technik elektryk
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest koniecznym warunkiem, z uwagi na możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D – mile widziana
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym – mile widziana
  • Uprawnienia SEP dla grupy 1 do 1 kV – warunek konieczny zarówno dla doświadczonego kandydata, jak i do przyuczenia
  • Uprawnienia SEP dla grupy powyżej 1 do 20 kV – mile widziane
Oferujemy
  • Zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • Wynagrodzenie 27,70 - 30,00 zł brutto
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Olkusz
ID: 916495526