2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niemce
PPMB Niemce S.A.
Dodane 11 czerwca 2024

Elektryk Utrzymania Ruchu - Junior (zatrudnienie od zaraz)

Lokalizacja

Niemce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PPMB Niemce S.A. – polska grupa kapitałowa w skład, której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, konstrukcji  aluminiowych pod marką ALVTRO, domów modułowych pod marką MODULOWO a także betonu towarowego oraz mebli. Rozwijamy swoją działalność  również w zakresie usług projektowych, deweloperskich, wykończeniowych, fotowoltaicznych, wydawniczych czy badań genetycznych. W związku dynamicznym rozwojem poszukujemy  kandydatów do pracy na stanowisko:

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - JUNIOR

Miejsce pracy: Niemce k. Lublina

Twoje zadania:

  • Ofertę pracy kierujemy do ambitnych osób, stojących dopiero u progu kariery zawodowej, chcących nabyć cenne kompetencje zawodowe, pozwalające na samodzielną pracę na stanowisku Elektryka Utrzymania Ruchu,

  • Nie wymagamy doświadczenia,

  • Ofertę  kierujemy w szczególności do absolwentów szkół technicznych: zawodowych i średnich,

  • Wszystkiego co będzie potrzebne w pracy nauczymy Cię na miejscu,

  • Krok po roku będziemy wdrażać Cię do nowych zadań zawodowych, aż do uzyskania pełnej biegłości w pracy (utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i linii produkcyjnych pod względem elektrycznym, przeprowadzanie planowych konserwacji, wykonywanie pomiarów, diagnozowanie i usuwanie awarii, uczestniczenie w projektach modernizacji maszyn i urządzeń, itp.),

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowanie zagadnieniami elektrycznymi,

  • Zamiłowanie do pracy manualnej,

  • Otwartość na zdobycie nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych,

  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (SEP grupa 1 do 1kV) lub gotowość do ich nabycia,

  • Mile widziana umiejętność pracy z dokumentacją techniczną – schematami elektrycznymi,

  • Gotowość do pracy na wysokości,

  • Sumienność i zaangażowanie w pracę,

  • Odpowiedzialność,

  • Mile widziane wykształcenie techniczne: zawodowe lub średnie o specjalności: elektryk, elektromonter, elektronik  lub pokrewne,

Nasza oferta:

  • Przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku ELEKTRYKA UTRZYMANIA RUCHU,

  • Możliwość uzyskania nowych, cennych kompetencji i doświadczeń zawodowych,

  • Interesujące zadania zawodowe,

  • Możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy Niemce S.A.,

  • Uczciwe i przejrzyste warunki współpracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie  -  składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Dobrą atmosferę pracy w zagranym zespole współpracowników,

  • Bony na święta,

  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

Prosimy o zmieszczenie  w dokumentach aplikacyjnych klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPMB Niemce S.A. danych osobowych podanych przeze mnie w przesłanej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PPMB Niemce S.A., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej PPMB Niemce S.A.  i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/łem w przesłanej aplikacji.”

Lokalizacja

Niemce,

Lubelskie

Lubelskie, Niemce
ID: 919978620