2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Osiek
Dodane 09 maja 2024

Elektryk - Osiek k. Olkusza

Lokalizacja

Osiek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Osiek k. Osiek

Zakres obowiązków:

  • Instalacje elektryczne, automatyka

  • Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych

  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń

  • Wykonywanie czynności diagnostycznych

  • Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: technik elektryk

  • Uprawnienia SEP dla grupy 1 do 1kV

  • Uprawnienia SEP dla grupy powyżej 1 kV – mile widziane

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest koniecznym warunkiem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D mile widziane

  • Dyspozycyjność, gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00

  • praca od poniedziałku do piątku

  • umowę o pracę tymczasową

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, opieki medycznej, ubezpieczenia na życie