2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Tomyśl
Josera Petfood
Dodane 11 czerwca 2024

Elektryk - OD ZARAZ

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Josera Petfood jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Z uwagi na duży rozwój i budowę nowego zakładu produkcyjnego szukamy Elektryków.

Oferujemy Tobie:

  • atrakcyjne premie

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • nauka języka angielskiego na koszt firmy

  • dofinansowanie studiów

  • karty Multisport

  • zniżki na firmowe produkty i usługi, paczki świąteczne

Twoje Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • usprawnianie i optymalizacja pracy maszyn i instalacji

  • konserwacja, serwis i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń technicznych

  • realizacja prac związanych z montażem, podłączeniem i uruchomieniem nowych maszyn, instalacji i urządzeń technicznych

Nasze Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV lub więcej

  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podnośników koszowych

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej

  • znajomość języka angielskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 893065489