2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Ostrów Mazowiecka
FABRYKI MEBLI FORTE SA
Dodane 22 maja 2024

Elektryk - Fabryki Mebli "FORTE" S.A.

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Elektryk

TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji oraz napraw maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Składanie zapotrzebowania na materiały oraz części zamienne potrzebne do wykonywanych prac
  • Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury z zakresu elektryki
  • Rejestracja wykonywanych czynności w programie informatycznym

TWOJ PROFIL:

  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość systemów elektryki urządzeń oraz instalacji produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 20 kV (min. do 1 kV)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI:

  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 916947500