2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lubawa
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektryk, elektromonter urządzeń oczyszczalni ścieków w Lubawie.

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubawie ogłasza nabór osób do pracy na stanowisku fizycznym: elektryk, elektromonter urządzeń oczyszczalni ścieków.

Zakres obowiązków:

·       Obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków,

·       Obsługa rozdzielni energetycznych i stacji transformatorowej,

·       Konserwacja i naprawy urządzeń oczyszczalni ścieków,

·       Diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki urządzeń oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody oraz przepompowni ścieków,

·       Reagowanie na awarie, ich zapobieganie i usuwanie,

·       Udział w modernizacji istniejących systemów automatyki oraz wdrażanie nowych urządzeń i instalacji elektrycznych,

·       Nadzór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków,

·       Bieżące monitorowanie procesów oczyszczania,

·       Prace związane z utrzymaniem porządku i czystości na terenie obiektu,

·       Prace związane z utrzymaniem prawidłowego stanu sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie miasta Lubawa oraz Fijewa.

Wymagania:

·       Wykształcenie kierunkowe lub pochodne, minimum zawodowe,

·       Znajomość automatyki,

·       Odpowiedzialność, punktualność, sumienność i dyspozycyjność,

·       Praca w systemie trzyzmianowym na pełny etat,

·       Podstawowa umiejętność obsługi komputera,

·       Sprawność fizyczna,

·       Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

·       Umiejętność pracy w grupie,

·       Preferowane doświadczenie w branży elektrycznej,

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz T.

Zapewniamy:

·       Docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony,

·       Możliwości rozwoju zawodowego,

·       Dobre wynagrodzenie za pracę,

·       Wsparcie doświadczonego zespołu,

·       Wdrożenie w proces oczyszczania ścieków oraz obsługi maszyn i urządzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV wraz z zapisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w oczyszczalni ścieków w Lubawie” w siedzibie spółki przy ul. Toruńskiej 18; 14 – 260 Lubawa. Po analizie złożonych ofert Komisja Rekrutacyjna skontaktuje się z wstępnie zakwalifikowanymi kandydatami do dalszego etapu rekrutacji (rozmowy kwalifikacyjnej). W CV prosimy o podanie adresu zamieszkania, telefonu kontaktowego i/lub adresu e-mail.

CV należy złożyć w zaklejonej, niepodpisanej kopercie z napisem „Rekrutacja do pracy w oczyszczalni ścieków”.

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 911880560