2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Osieczna
Dodane 21 maja 2024

Elektryk, Elektromonter systemów AKPIA

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osieczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryk/elektromonter instalacji elektrycznych i automatyki

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych,

  • wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym

  • umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,

  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

  • samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych

Zakres obowiązków:

montaż tras kablowych, okablowania instalacji nN oraz AKPiA

prefabrykacja rozdzielnic AKPIA I nN

diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania,

  • pracę przy ciekawych projektach,

  • rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie naszej firmy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość przyuczenia.

Kontakt: mailowy lub telefonicznie 601 925 849

Lokalizacja

Osieczna,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Osieczna
ID: 742865998