2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Głogów
Dodane 21 maja 2024

Elektryk/Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Wynagrodzenie

29 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy rozwijającą się firmą VN Elektro Sp.z o.o., specjalizującą się w instalacjach elektrycznych i AKPiA. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowiska Elektromonterów Instalacji Elektrycznych, które są kluczowe dla realizacji naszych zaawansowanych projektów. Oferujemy długoterminową współpracę oraz wiele atrakcyjnych korzyści.

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych według przekazanych rysunków i schematów instalacji.

Wykonywanie montażu tras kablowych, okablowania oraz podłączeń.

Montaż i podłączanie szaf rozdzielczych/sterowniczych.

Montaż i podłączanie różnych urządzeń elektrycznych.

Montaż i podłączanie aparatury AKPiA

Prowadzenie prac zgodnie z przepisami oraz standardami bezpieczeństwa.

Wymagania:

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym planów i schematów elektrycznych.

Podstawowa wiedza na temat budowy tras kablowych oraz podłączania szaf elektrycznych i sterowniczych.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Samodzielność w pracy oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne.

Gotowość do pracy w delegacji oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Mile widziane:

Uprawnienia SEP powyżej 1 kV.

Doświadczenie w pracy w zespole

Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Umowę zlecenie

Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

okres próbny 3 miesięcy.

Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie dbamy o rozwój naszych pracowników.

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zaawansowanych projektach.

Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kompetencje oraz zdobywania nowych kwalifikacji (SEP, UDT).

Pokrycie kosztów badań medycznych oraz szkoleń BHP.

Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy (zapewniamy samochód służbowy ).

Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:

od 9:00 do 16:00 - telefoniczny przez Whatsapp/Viber/Telegram

Droga mailowa proszę przesyłać CV wraz z klauzulą RODO umieszczona poniżej

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 856700076