2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Tarnów
Dodane 07 maja 2024

Elektryk-Elektromonter-Automatyk

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: PozostałeOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla Naszego wieloletniego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK-ELEKTROMONTER-AUTOMATYK

Opis stanowiska pracy:

-montaż tras kablowych, oświetlenia, osprzętu elektrycznego,

-wykonanie instalacji elektrycznej, p.poż., odgromowej,

-prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych,

-montaż linii technologicznych, podłączanie urządzeń przemysłowych, robotów, itp.

Wymagania:

-Duże doświadczenie w zawodzie, Samodzielność,

-Mile widziane ważne uprawnienia SEP, Ważne uprawnienia UDT(zwyżki),

-Prawo jazdy kat.B,

Oferujemy:

-Umowę o pracę lub współpracę na jdg,

-Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (12 000 zł - 20 000 zł netto/miesięcznie)

-Stabilne zatrudnienie, Wieloletnią współpracę,

-Praca za granicą (Niemcy, Włochy, Hiszpania, Węgry, Irlandia, USA),

Posiadamy budowy również w kraju (delegacje) i w woj.małopolskim i podkarpackim (codzienne powroty do domu).

Wykonujemy Głównie:

-Hale produkcyjne, magazynowe, linie produkcyjne, technologiczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Kontakt: 60*****39

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 891328870