2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Gliwice
  6. Montaż i serwis - Obrońców Pokoju
Dodane 20 maja 2024

Elektryk/Elektromonter

Wynagrodzenie

7 583 - 9 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wchodzącą w skład grupy kapitałowej CommLED / CommSOFT / CommVOLT / InstallCOMM działającą w obszarach efektywności energetycznej przedsiębiorstw, oprogramowania, modernizacji zakładów, bezpieczeństwa pracowników, projektów środowiskowych. Z naszych rozwiązań korzystają już największe przedsiębiorstwa w kraju oraz koncerny międzynarodowe.  W ramach InstallCOMM, zajmujemy się montażem i modernizacją oświetlenia w zakładach przemysłowych.

Twój zakres obowiązków:

- Instalowanie oświetlenia podstawowego i awaryjnego w budownictwie przemysłowym

- Konserwacja i remonty instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

- Montaż elementów konstrukcyjnych instalacji elektrycznych

- Pomiary elektryczne

- Praca zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami i zasadami bezpieczeństwa.

Nasze wymagania:

- Praktyczne doświadczenie w pracach związanych z montażem instalacji elektrycznych

- Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

- Uprawnienia na UDT (mile widziane)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- Zatrudnienie na umowę o pracę / umowę zlecenie lub B2B

- Rozwój zawodowy oraz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

Stawka: 5 500 netto + premie / obszar pracy: cała Polska

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 919514102