2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Altrad Babcock Europe S.A. z siedzibą w Rybniku to część międzynarodowej grupy Altrad Babcock. Firma działa na polskim rynku od 30 lat oferując wysokiej jakości usługi serwisowe dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych bloków energetycznych. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montażu i prac konserwacyjnych instalacji automatyki, pomiarów i sterowania,

  • Montażu i prac konserwacyjnych urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • Montażu mechanicznego urządzeń i maszyn elektrycznych oraz konstrukcji wsporczych,

  •  Pomiarów, diagnostyki i usuwania usterek w instalacjach elektrycznych i automatyce przemysłowej,

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w jednym z zawodów: elektryk, elektronik, elektrotechnik, automatyk, mechatronik, mechanik lub pokrewne,

  • Sprawność manualna,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne G1E (elektryczne)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy wykonywaniu prac w przemyśle i energetyce,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do aktualnych poziomów rynkowych,

  • budowanie stawki wynagrodzenia w oparciu o posiadane umiejętności, doświadczenie zawodowe, dodatkowe kwalifikacje (np. certyfikowana znajomość języka obcego) w tym system różnych dodatków,

  • jasny i przejrzysty system motywacyjny pracowników: premie uznaniowe, specjalne, dodatki wyjazdowe, itp.,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (pełne świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie, nagrody jubileuszowe, programy 55+ oraz rekomendacji),

  • praca w stałych i stabilnych zespołach kadrowych,

  • jasny i zdefiniowany sposób rozwoju zawodowego i awansu (szkoła monterów, program rozwoju kadry),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji na kontraktach remontowych jak i EPC.

Ponadto informujemy, że:

  • administratorem Twoich danych osobowych jest Altrad Babcock Europe S.A. z siedzibą w Rybniku (44-207), ul. Golejowska 73 B, KRS: 635 - pokaż numer telefonu - 4; REGON: 271 - pokaż numer telefonu - ; NIP: 642 - pokaż numer telefonu - 8,

  • we wszelkich sprawa związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz skontaktować się z naszym Pełnomocnikiem Ochrony Danych Osobowych,

  • przetwarzamy Twoje dane osobowe,, zawarte w art. 22(1)§1 oraz §3 kodeksu pracy oraz inne dane wskazane przez Ciebie, związane z procesem rekrutacji, przekazane za Twoją zgodę,

  • Twoje dane przetwarzamy tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko chyba że wyraziłeś w formularzu aplikacyjnym dodatkową zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowisko,

  • Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do naszych dostawców usług IT oraz usług kadrowo-płacowych, podmiotom z grupy Altrad, serwisów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji,

  • z uwagi na to, że jesteśmy częścią grupy kapitałowej Altrad, korzystamy z usług innych dostawców, np. w zakresie serwisu IT, publikacji ogłoszeń o pracę, Twoje dane osobowe są i mogą być przekazywane poza teren Unii Europejskiej. Zapewniamy, że w takim przypadku przekazywanie danych odbywać się będzie w oparciu o stosowne umowy pomiędzy nami a tym podmiotem, zawierające standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Ponadto Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane do państwa trzeciego przez procesora – tj. serwis informatyczny wykorzystywany dla celów związanych z procesem rekrutacji, po zapewnieniu zabezpieczeń danych osobowych opisanych w RODO, a w szczególności po spełnieniu jednego z następujących warunków: przetwarzania będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający w państwie trzecim, w stosunku do którego została wydana decyzja stwierdzająca odpowiedni stopień ochrony, o którym mowa w art. 45 RODO, przez dalszy podmiot przetwarzający w ramach wiążących reguł korporacyjnych, o których mowa w art. 4 pkt 20 oraz art. 47 RODO lub przetwarzanie będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający na podstawie Standardowych Klauzul Umownych.

  • podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest obowiązek prawny, podjęcie działań przed zawarciem umowy , nasz uzasadniony interes (obrona roszczeń), oraz Twoja zgoda w zakresie wykraczającym poza katalog z art. 22(1)§1 oraz §3 kodeksu pracy,

  • w oparciu o Twoją zgodę przetwarzamy następujące Twoje dane osobowe: nr telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) oraz wysokości oczekiwanego wynagrodzenia oraz inne dane wykraczające poza katalog art. 22(1)§1 i §3 kodeksu pracy,

  • Twoje dane przechowywane są w zależności od długości trwania rekrutacji na w/w stanowisko, ale nie później niż w terminie 60 dni po zakończeniu rekrutacji i/lub w przypadku Twojej zgody na udział w innych rekrutacjach, nie dłużej niż 1 rok od zakończenia rekrutacji na w/w stanowisko,

  • podanie części danych związanych z udziałem w rekrutacji na w/w stanowisko jest Twoim obowiązkiem prawnym, brak podania Twoich danych uniemożliwia przeprowadzenie Twojego udziału w rekrutacji. Z kolei dane, które przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę - ich podanie jest dobrowolne, ale uniemożliwi nam kontakt z Tobą w przypadku naszego zainteresowania Twoją kandydaturą,

  • podanie przez Ciebie danych nie jest warunkiem zawarcia żadnej umowy,

  • jako administrator Twoich danych zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec nas sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. Możesz również cofnąć Twoją zgodę na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeżeli chcesz skorzystać z któregokolwiek z tych uprawnień, skontaktuj się Pełnomocnikiem Ochrony Danych Osobowych,

  • informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych,

  • nie podejmujemy decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 602344212