2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Kętrzyn
Dodane 27 maja 2024

Elektryk /Automatyk, zarobki 2420 €  do 2718 € netto msc. Barleben

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Tytuł stanowiska: Elektryk Automatyk

Miejsce pracy: Barleben

Wymagania techniczne

Doświadczenie z systemami przenośników (przenośniki rolkowe, spiralne, sortowniki

liniowe)

 Wymagane doświadczenie jako Technik elektronik (w zakresie automatyki),

technik mechatronik lub mechanik przemysłowy

Dokumenty potrzebne do uznania zawodu elektryka w Niemczech ( świadectwa, certyfikaty)

Zadania:

Konserwacja, serwisowanie, rozwiązywanie problemów, ogólna automatyzacja

Oferujemy

·         Niemiecka umowa o pracę na czas określony

Zarobki miesieczne od 2420 €  do 2718 €

·         Możliwość zakwaterowania w pokoju 1 os. ( docelowo własne zakwaterowanie)

·         Premia za relokacje wypłacana po miesiącu

·         Dodatki zmianowe

·         Możliwość zaliczek po pierwszym tygodniu pracy

·         Możliwość przejęcia przez klienta

·         Uznanie zawodu po przedłożeniu wymaganych dokumentów

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 916506792