2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bielsko-Biała
Dodane 11 czerwca 2024

Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu - EATON

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ponad 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Nasze produkty produkujemy na maszynach opartych o sterowniki OMRON, Fanuc, Siemens. Szereg procesów obsługują roboty Fanuc, KUKA. Intensywnie wdrażamy roboty typu COBOT.

Poszukujemy Elektroników ze względu na ciągły rozwój linii produkcyjnych, co łączy się z koniecznością zwiększenia ilości pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu parku maszynowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli:

  • Chcesz wykonywać przeglądy maszyn

  • Palisz się, aby diagnozować i naprawiać maszyny

  • Pragniesz wdrażać usprawnienia i modyfikacje

  • Rwiesz się by podnieść swoje kwalifikacje

  • Lubisz pogrzebać w urządzeniach elektronicznych

  • Masz chrapkę by obsługiwać roboty KUKA, Yaskawa i Fanuc

  • Nie boisz się wyzwań i jesteś kreatywny

  • Chcesz wdrażać Industry 4.0

WYMAGANIA:

I spełniasz poniższe wymagania:

  • Masz wykształcenie techniczne: elektronik/mechatronik/automatyk

  • Masz doświadczenie zawodowe

  • Umiesz oddać się lekturze schematów elektrycznych

  • Wiesz jak wygląda sprężarka, siłownik i zawór na schemacie

  • Kumasz o co chodzi w sterownikach PLC (np. Omron, Fanuc, Siemens)

  • Frapują Cię zagadnienia z elektroniki, automatyki

  • Chcesz jeździć na szkolenia

OFERUJEMY:

  • Bezpieczne środowisko pracy.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.

  • Wparcie opiekuna wdrożenia.

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

  • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.

  • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.

  • Program poleceń pracowników.

  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 651981702