2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromonter - praca rotacyjna Polska/ zagranica

Wynagrodzenie

14 000 - 21 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ELSTAR ELECTRIC SP. Z O. O.

Elektromonter

Miejsce pracy: Polska/ Niemcy

W związku z rosnącym rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko elektromontera na rynek Polski i zagraniczny :

Zakres obowiązków:

ñ Wykonywanie prac montażowych i elektrycznych

ñ Przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy.

Wymagania:

ñ Preferowane wykształcenie elektryczne średnie lub wyższe- preferowane kierunki elektryczne, elektroenergetyczne oraz pokrewne,

ñ Doświadczenie w pracy instalacyjnej

ñ Uprawnienia SEP

Oferujemy:

ñ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

ñ możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja (małpa) elstarelectric.com załączając w aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W załączonej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli ochrony danych osobowych :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 690350474