2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Polkowice
PRG-M
Dodane 26 maja 2024

Elektromonter p/z

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych „Polkowice” Sp. z o.o. ( PRG-M ) działając od 1997 roku wpisuje się w historie zagłębia miedziowego będąc jednym z najbardziej solidnych partnerów biznesowych w dziedzinie budowy kopalń. Zabudowa wielu obiektów inżynierii górniczej w kopalniach KGHM jest znacznym wkładem w istnienie miedziowego przemysłu wydobywczego. Zdecydowana większość pracowników firmy wykonuje pracę na terenie zakładów górniczych i jest to praca pod ziemią, do naszego zespołu odpowiedzialnego za realizację prac w zakresie elektrycznym poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne (preferowane Elektryk, Elektromechanik, Mechatronik, Informatyk),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie,

  • chęć pracy na terenie zakładu górniczego pod ziemią

  • ukończenie kursu z egzaminem stwierdzającego kwalifikacje na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym (do 1 kV, powyżej 1 kV) – będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń elektrycznych

  • montaż tras kablowych i okablowania,

  • konserwacja instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i pomoc przy finansowaniu dalszej edukacji.

  • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracowniczy program emerytalny

  • prywatną opieka medyczna,

  • kartę sportową Medicover

Chcesz dołączyć do PRG-M ?

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 916377775