2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Małopolskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Zabierzów
Dodane 23 maja 2024

Elektromonter / elektryk

Wynagrodzenie

5 500 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Wykonywanie okablowania i montaż tras kablowych

·         Montaż i demontaż rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych i automatyki,

·         Montowanie i demontowanie urządzeń i elementów instalacji elektrycznych  silnoprądowych

·         Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych-serwisowych instalacji elektrycznych,

·         Wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych,

Nasze wymagania

·         wykształcenie średnie lub zawodowe

·         umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów,

·         doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych,

·         prawo jazdy kategorii B,

·         uprawnienia elektryczne SEP,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         kreatywność i zaangażowanie,

·         dyspozycyjność,

To oferujemy

·         zatrudnienie na umowę o pracę,

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         pakiet świadczeń socjalnych,

·         ubezpieczenie na życie

·         pakiety sportowe i medyczne

·         pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

·         rozwój zawodowy, szkolenia,

·         niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Oferujemy usługi i wsparcie w zakresie realizacji projektów: przetargowych, budowlanych oraz wykonawczych: instalacji energetycznych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej i przemysłowej w oparciu w rozwiązania znanych światowych dostawców technologii.

Kompleksowo realizujemy, wdrażamy i serwisujemy ww systemy w różnego typu obiektach: przemysłowych, biurowych, logistycznych, handlowych, finansowych, serwerowych.

Świadczymy także usługi w zakresie prowadzenia nadzorów inwestorskich, obsługi konserwacyjno – serwisowej oraz sporządzania audytów efektywności energetycznej dla skomplikowanych obiektów.

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 917182577