2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Świecie
Dodane 21 maja 2024

Elektromonter / elektromonterka - Papiernia

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • Lokalizacja uszkodzeń urządzeń i maszyn elektrycznych oraz ich usuwanie;

  • Czynności konserwacyjne i bieżące naprawy zapewniające poprawną bezawaryjną i bezpieczną pracę urządzeń elektroenergetycznych;

  • Montaż nowych oraz modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych;

  • Konserwacja i remonty sieci oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego obiektów;

  • Wykonywanie czynności łączeniowych;

  • Postępowanie zgodne z przepisami, instrukcjami i innymi dokumentami obowiązującymi w firmie;

  • Praca w systemie 3zmianowym-4brygadowym

Twój profil:

  • Wykształcenie zasadnicze / średnie techniczne – elektryczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia energetyczne;

  • Komunikatywność;

  • Systematyczność i obowiązkowość;

  • Zaangażowanie, chęć uczenia się;

  • Znajomość pakietu MsOffice, obsługa komputera na poziomie min. dobrym.

Nasza oferta:

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego;

  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy;

  • Premia świąteczna w wysokości

  • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł;

  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych;

  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED;

  • Udział w Akademii Językowej;

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 916635746