2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Wrocław
  7. Pozostałe w Energetyka - Krzyki
Elemont S.A.
Dodane 22 maja 2024

Elektromonter/Brygadzista - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Elemont SA jest spółką inżynieryjno- budowlaną, która oferuje kompleksową obsługę w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska. Przez ponad 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

W związku z nowymi projektami i ciągłym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTERA/BRYGADZISTY

Twój  zakres obowiązków:

·       Montaż, obsługa, konserwacja oraz remont urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, DTR oraz poleceniami przełożonych, wg. posiadanych kwalifikacji (Świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E)

·       Dbanie o jakość, terminowość i poprawność realizowanych zadań

·       Przydzielanie i rozliczanie zadań w obrębie podległej brygady

·       Planowanie prac w koordynacji z Kierownikiem Robót

·       Współpraca z pozostałymi Brygadzistami/brygadami oraz Kierownikami Robót

Nasze wymagania:

·       Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane o specjalności elektryka lub pokrewne)

·       Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

·       Świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E min. do 1 kV

·       Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

·       Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

·       Gotowość do pracy w delegacji (główne budowy są zlokalizowane w obszarze woj. Opolskiego, dolnośląskiego, ale region działania spółki to cała Polska)

Mile widziane

·       Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·       Dofinansowanie zajęć sportowych

·       Prywatna opieka medyczna

·       Ubezpieczenie na życie

·       Dostęp do platformy psychoedukacyjnej

·       Program rekomendacji pracowników

·       Spotkania integracyjne

·       Inicjatywy dobroczynne

·       Kawa / herbata

·       Paczki świąteczne

·       Dzień wolny z okazji urodzin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916864848