2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubliniec
Eurobox Polska
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dunapack Packaging jest członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn i specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonanych z dbałością o jakość z wykorzystaniem papieru makulaturowego. Zatrudniając 5500 pracowników w 11 krajach i 24 zakładach, Dunapack Packaging jest regionalnym liderem na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, spełniającym najwyższe wymagania klientów oraz dostarczającym innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania w zakresie opakowań.

Dzięki nowoczesnemu podejściu, długiej tradycji i jasnemu celowi na przyszłość, aby podwoić swoją wielkość do 2030 r., Grupa Prinzhorn określa zrównoważony rozwój, niezawodność i pasję jako swoje główne wartości.

 Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Lokalizacja: Lubliniec, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

  • Bieżąca konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,

  • Wsparcie operatorów przy regulacjach maszyn,

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,

  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności,

  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną,

  • Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie o kierunku elektryka/elektromechanika/automatyka,

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w diagnozowaniu awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym,

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne (SEP 1 kV),

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku),

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów,

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia oraz system premiowy,

  • Możliwość rozwoju umiejętności oraz uzyskania nowych uprawnień poprzez szkolenia,

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, premia frekwencyjna, program poleceń pracowniczych itp.,

  • Fundusz świadczeń socjalnych m.in.: wczasy pod gruszą, karty przedpłacone z okazji świąt.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Jeśli wyrażasz zgodę na udział tylko w obecnej rekrutacji prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział w obecnej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji jak również w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 770481257