2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 12 czerwca 2024

Elektromechanik w Dziale Technicznym

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania Klientów przedsiębiorstwem, wykonującym kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Spółka specjalizuje się w wywozie odpadów, unieszkodliwianiu, selektywnej zbiórce oraz energetyce odnawialnej. MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. zapewnia swoim Klientom kompleksowość świadczonych usług w zakresie gospodarki odpadami i obrotu surowcami wtórnymi, polegającą na zagospodarowaniu wytwarzanych odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK w Dziale Technicznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka, naprawa maszyn i urządzeń w zakresie elektryki, elektroniki, mechaniki i pneumatyki,

  • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn w oparciu o dokumentację techniczno-ruchową (DTR),

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,

  • Bieżąca kontrola procesów wspomagających produkcję.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy związanej z diagnostyką i usuwaniem awarii,

  • Uprawnienia SEP 1kV,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki),

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • Uprawnienia energetyczne eksploatacja grup G-1, G-2, G-3.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • miłą atmosferę i możliwość rozwoju,

  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • MultiSport.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 725494355