2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nadarzyn
KIA AS Motors - Autoryzowany Dealer i Serwis
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektromechanik ds. doposażenia samochodów

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełnić rolę niezbędnego połączenia między naszymi klientami a warsztatem serwisowym, gwarantując najwyższy poziom obsługi oraz efektywną komunikację. Jako autoryzowany dealer marki KIA, poszukujemy nowego członka zespołu dla naszego działu serwisowego.

Twój zakres obowiązków

-Przygotowywanie pojazdów do odbioru przez klientów,

-Instalacja akcesoriów samochodowych, w tym urządzeń elektronicznych i systemów alarmowych,

-Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

-Bliska współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

-Dokładność i punktualność w wykonywaniu zadań,

-Pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki,

-Doświadczenie na podobnym stanowisku stanowi dodatkowy atut,

-Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,

-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,

-Pracę w dynamicznym, zgranym zespole.

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 912446794