2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Mrągowo
Bruss Polska Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 11:07

Elektromechanik - Bruss Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Elektromechanik

Miejsce pracy: Mrągowo

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn w oparciu o system zgłaszania awarii (CMMS)

  • Twoim obowiązkiem będzie ustalanie przyczyn awarii i dokonywanie analiz w celu wyeliminowania ich w przyszłości.

  • Weryfikacja i wypełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją maszyn

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub wyksztalcenie techniczne,

  • Masz aktualne uprawnienia SEP do 1kV, lub jesteś gotowy do ich zdobycia (firma pokrywa koszt),

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (III zmiany) 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00 – 6:00 od poniedziałku do piątku, weekendy tylko w ramach ewentualnych nadgodzin

  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne, schematy elektryczne,

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki.

To oferujemy

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive,

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium,

  • Pozytywna atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami,

  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dodatkowa premia świąteczna,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Korzystna oferta ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 756248777