2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Kadry
Dodane Dzisiaj o 08:48

Elektromechanik.

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Vibracoustic Polska Sp. z o.o., do zakładu w Komornikach koło Środy Śląskiej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELKTROMECHANIK

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,

  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

Obowiązki:

  • utrzymanie parku maszynowego w należytym stanie,

  • naprawa maszyn produkcyjnych oraz urządzeń

  • wykonywanie napraw form w zakresie elektrycznym i mechanicznym

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom:

• dodatek do dojazdów,

• premie miesięczne uzależnione od wyników pracy,

• dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, coroczne dofinansowanie okularów, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie grupowe),

• bogaty pakiet socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, imprezy firmowe, tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych)

• posiłki i gorące napoje dostępne w firmie dofinansowane przez pracodawcę

Administratorem danych osobowych jest Vibracoustic Polska Sp. z o.o. (Komorniki, ul. Polna 7, 55-300 Środa Śląska). Dane osobowe zbierane są w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 §1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Vibracoustic Polska p. z o.o. Komorniki ul. Polna 7, 55-300 Środa Śląska Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu. Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Odpowiadając na ogłoszenie proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vibracoustic Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz danych dodatkowych podanych przeze mnie dobrowolnie, w tym mojego wizerunku, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym rekrutacji

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 627284036