2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Małkinia Górna
Dodane 08 maja 2024

Ekspert/ka ds. BHP

Lokalizacja

Małkinia Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży materiałów budowlanych w Małkini Górnej (pow. ostrowski, woj. mazowieckie) - poszukujemy Eksperta / Ekspertki ds. BHP z na samodzielne stanowisko.

Oferujemy

  • Stabilną umowę o pracę, z długoterminową perspektywą współpracy (obecny pracownik na tym stanowisku pracuje już od 11 lat)

  • Bogatą prywatną opiekę medyczną, w dużej mierze finansowaną przez pracodawcę

  • Zorganizowany transport do pracy z Małkini, Kosowa Lackiego, Ostrowi Mazowieckiej oraz Zarąb Kościelnych

  • Dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu oraz do karty sportowej

  • Rynkowe wynagrodzenie, ustalane indywidualnie

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Dużą swobodę działania i odpowiedzialność na stanowisku

  • Wsparcie rekrutera IPF podczas całego procesu rekrutacyjnego

Obowiązki

  • Analizowanie i ocena zagrożeń na stanowiskach pracy

  • Opracowywanie ocen ryzyka zawodowego oraz ich aktualizacja

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych

  • Nadzorowanie pomiarów środowiska pracy pod względem merytorycznym

  • Prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji zgodnej z przepisami dotyczącymi BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Kontrola maszyn pod względem zgodności z wymogami bezpieczeństwa

  • Realizowanie audytów i kontroli warunków pracy oraz zgodności z przepisami BHP

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań powypadkowych oraz administracyjnych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Asertywność i umiejętność autonomicznego działania

  • Umiejętność komunikatywnej współpracy zarówno z kadrą kierowniczą, jak i pracownikami na stanowiskach niższego szczebla

  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu

*Mile widziane*

  • Uprawnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej

  • Znajomość zagadnień dotyczących ochrony środowiska

Proces rekrutacyjny:

  • Rozmowa telefoniczna z rekruterką z agencji IPF, podczas której podamy Ci nazwę firmy i porozmawiamy o budżecie firmy oraz Twoich oczekiwaniach finansowych (15-30min.)

  • Rozmowa online z rekruterką z agencji IPF o Twoich doświadczeniach, umiejętnościach i oczekiwaniach (30-60min.)

  • Rozmowa stacjonarna z naszym Klientem (ok. 1h)

  • Rozmowa stacjonarna z naszym Klientem cz. II (etap opcjonalny)

  • Obustronna decyzja

Aplikuj, porozmawiajmy!

Lokalizacja

Małkinia Górna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małkinia Górna
ID: 916878101