2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mikołów
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Dział Techniczny - samodzielne stanowisko

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

IWAGO POLSKA Sp. z o.o. - część grupy INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG poszukuje do swojego Zespołu:

"Pracownik Działu Technicznego"

Opis Stanowiska :

·         umiejętność usuwania usterek, dokonywania analiz przyczyn awarii urządzeń przemysłowych, wprowadzania działań prewencyjnych,

·         utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych,

·         zarządzanie flotą samochodową (pojazdy specjalne),

·         wykonywanie okresowych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń czyszczących,

·         ścisła współpraca z zespołem serwisantów mobilnych oraz działem handlowym,

·         prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i użytkowania maszyn i urządzeń,

·         kompletowanie dokumentacji technicznej potrzebnej do realizacji umów,

·         wsparcie działu realizacji projektów w działaniach operacyjnych oraz w zakresie zamówień dodatkowego sprzętu do realizowanego kontraktu,

·         przygotowywanie miesięcznych raportów z czasu i przyczyny występujących awarii,

·         przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn,

·         nadzór nad kompletnością i aktualnością dokumentacji maszyn

Wymagania :

·        kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z uruchomieniem, naprawą i  serwisem maszyn i urządzeń przemysłowych,

·        wykształcenie techniczne, minimum zawodowe  ze znajomością zagadnień mechaniki przemysłowej, (elektronika/mechanika/elektryka/mechatronika/automatyka przemysłowa)

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,

·        znajomość napraw, remontów, przeglądów i konserwacji urządzeń przemysłowych,

·        zapewnienie ciągłości pracy sprzętów,

·        umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

·        umiejętność pracy w zespole, dobrej organizacji pracy własnej, samodzielność w działaniu,

·        prawo jazdy kat. B

Mile widziane :

·        uprawnienia elektryczne SEP

·        uprawnienia spawalnicze

·        uprawnienia do obsługi suwnic, podestów ruchomych oraz wózka widłowego

·        prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:

·        Pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim z ponad 50-letnim doświadczeniem

·        Umowę o pracę ( najpierw na okres próbny), wysokość wynagrodzenia będzie uzależniona od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

·        Wsparcie międzynarodowego zespołu

·        Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Iwago POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, ul. Bielska 49, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Iwago POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Bielska 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 910553263