2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zawiercie
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Dział sprzedaży - obsługa klienta

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         kompleksowa obsługa klientów, również bezpośrednia

·         wprowadzaniem danych klientów i ich zamówień do systemu

·         wystawianiem faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych

·         koordynacja działań związanych z zamówieniami

·         tworzenie raportów i statystyk

·         ofertowanie

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

·         łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

·         umiejętność analitycznego myślenia

·         znajomość obsługi komputera i podstawowych programów, w tym pakiet Office.

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         Znajomość branży piwnej - mile widziane.

To oferujemy:

·         samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

·         przyjazną atmosferę w biurze

·         niezbędne narzędzia pracy

O Nas

Firma Martin - importer piwa - od 1993 roku sprowadzamy oraz dystrybuujemy piwa renomowanych browarów. Staramy się wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi partnerzy to Budweiser Budvar, Bernard, Krusovice, Estrella Damm, Bavaria, Erdinger i wiele, wiele innych marek!

Jeśli nie masz doświadczenia, ale czujesz, że podołasz. Piwa to twój świat. Napisz nam, dlaczego chcesz u nas pracować ?

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 914590130