2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Małachowo
Dodane 08 maja 2024

Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Małachowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. jest firmą transportową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Firma specjalizuje się w przewozach międzynarodowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

-  nadzór procesu realizacji zleceń transportowych

- kontrola terminowości dostaw

-  planowanie i kontrola czasu pracy kierowców

- pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

-  stały kontakt i współpraca z kierowcami

-  zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów w firmie

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

-  doświadczenie na stanowisku Dyspozytora, Spedytora

-  komunikatywna znajomość języka niemieckiego,  angielskiego lub rosyjskiego

-  umiejętność pracy pod presją czasu

-  dobra organizacja pracy

-  dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

-  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-  stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-  atrakcyjne wynagrodzenie

-  możliwość podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Małachowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Małachowo
ID: 843712449