2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Gniezno
Dodane 09 maja 2024

Dyspozytor / Planer transportu - flota własna

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Stanowisko: Dyspozytor / Planer Transportu

Nasza firma, wiodący dostawca usług transportowych, poszukuje energicznego i komunikatywnego kandydata na stanowisko Dyspozytora / Planera Transportu. Posiadamy flotę 40 aut i pracujemy w systemie 1 - 2 tygodniowym. Nasze biuro mieści się w Poznaniu jednak istnieje możliwość dojazdu do biura wraz z kolegami z Gniezna! Jeśli jesteś zorganizowaną osobą, potrafisz skutecznie zarządzać czasem i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji, to ta praca może być dla Ciebie!

U nas w firmie wszystko odbywa się elektronicznie! Na pewno nie utkniesz w stercie papierów w piątkowe popołudnie!

Obowiązki:

  • Koordynacja i nadzór nad procesem transportu towarów, w tym przyjmowanie zamówień, planowanie tras oraz ustalanie harmonogramów dostaw.

  • Monitorowanie stanu realizacji zleceń, zapewnienie terminowego dostarczenia towarów i efektywnego wykorzystania zasobów.

  • Komunikacja z kierowcami i klientami w celu śledzenia postępu dostaw oraz rozwiązywania ewentualnych problemów.

  • Dokładne rejestrowanie informacji dotyczących transportu i utrzymywanie aktualnych baz danych.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania całego procesu logistycznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Dyspozytora Transportu lub w pokrewnych dziedzinach będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane. Chęć do nauki i zdolność szybkiego podejmowania decyzji są jednak kluczowe.

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, zdolność do pracy pod presją i utrzymywania wysokiego poziomu koncentracji.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zarówno werbalne, jak i pisemne. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego.

  • Możliwość pracy w luźnym grafiku, a nie od - do.

  • Umiejętność pracy w zespole i skuteczna współpraca z różnymi działami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów z zespołu.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość negocjacji dotyczących harmonogramu.

  • Praca w luźnym grafiku biurowym, z możliwością pracy Home Office

  • Pracujemy w Poznaniu, w nowoczesnym biurze - możliwość pracy biurowej 2-3 dni w tygodniu - pozostałe dni Home Office

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym odpowiadając na to ogłoszenie. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja na stanowisko Dyspozytora Transportu". Zapewniamy poufność przesłanych dokumentów oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 838345816