2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Lubaczów
Dodane 20 maja 2024

Dyspozytor/ka / Spedytor/ka w ruchu międzynarodowym

Wynagrodzenie

1 - 10 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubaczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

W związku z rozwojem, firma transportowa z siedzibą w Lubaczowie zatrudni na stanowisko: Dyspozytor/ka / Spedytor/ka w transporcie międzynarodowym .

Wymagania:

- Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie - Umiejętność pracy w zespole

- Min. średnie wykształcenie

- Odpowiedzialność,

- Dobra organizacja pracy,

- Samodzielność i konsekwencja w działaniu

- Znajomość czasu pracy kierowcy

- Dyspozycyjność

Obowiązki:

- Koordynowanie i planowanie wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych

- Współpraca ze spedycjami w sprawie wykonywanych zleceń transportowych, przyjmowanie zleceń

- Nadzór nad kierowcami, przekazywanie wytycznych związanych z wykonywanym zadaniem

- Współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru,

Oferujemy: - Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

. - Możliwość rozwoju zawodowego.

6/6/4/1/8/5/1/7/9

Lokalizacja

Lubaczów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lubaczów
ID: 651617035