2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Dyrektor Regionalny Działu Ochrony Mienia

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

BAKO OCHRONA Sp.z o.o. w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko Dyrektor Regionalny Działu Ochrony Mienia. Miejsce pracy: obszar obejmujący województwa lubelskie i ościenne.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad funkcjonowaniem ochrony

  • koordynacja prac związanych z ochroną mienia na szczeblu regionalnym

  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony fizycznej

  • kierowanie pracą podległych pracowników

  • nadzorowanie kontraktów realizowanych przez firmę w podległym obszarze

  • współtworzenie strategii rozwoju spółki oraz rozwój sprzedaży usług

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami

  • sporządzanie analiz, sprawozdań i raportów dla Zarządu Spółki

 Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • znajomość branży ochrony osób i mienia

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy

 Oferujemy:

  • pełną wyzwań oraz motywującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość kreowania swojego stanowiska pracy w celu podnoszenia wyników

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy kierować swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918316377